HAKKIMIZDA

ÖNERİ OSGB, 2013 yılında Kocaeli'nin Gebze ilçesinde hizmete başlamış olup, aynı yıl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir. ÖNERİ OSGB, Kocaeli il sınırları içerisinde kurulmuş olmakla birlikte; İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova illerinde de yetkinliği ve faaliyetleri bulunan bir ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİDİR. Kuruluşumuz, Türkiye' de yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının en aza indirilmesi için işyerlerinde; İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için hizmet sunar. Türkiye' de yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı toplumun bilgilendirilmesi için sosyal sorumluluk projelerinde de gönüllü olarak çalışmalarını sürdürmekte olan bir firmadır. Kuruluşumuz bünyesinde her biri kendi alanında deneyimli olan işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli çalışmakta olup, hizmet sunmuş olduğumuz kuruluşlarda profesyonel olarak görevlerini sürdürmektedirler. Hizmet alan firmaların iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına tam uyumunun sağlanması için; çalışanlarımız ve yaptıkları çalışmaları, kuruluşumuz tarafından sürekli olarak gözlemlenerek, gerek duyulduğu hallerde iyileştirmeler yapılarak hizmet kalitemizin sürekliliği sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye genelinde iş sağlığı ve güvenliği alanında lider, yenilikçi, seçkin, en çok tercih edilen ve önerilen kuruluş olmak.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak güncel mevzuatın gereklilikleri konusunda kuruluşlara danışmanlık ve çözüm ortaklığı yapmak, çağdaş yöntemler kullanarak Türkiye' de iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesine katkı sağlamak.

Değerlerimiz

İşimize olan tutkumuz, doğruluk bilincimiz, girişimci ve yenilikçi ruhumuz sayesinde vizyonumuzu daima korumaya özen göstermekteyiz. Bu değerler yaptığımız tüm işlerde bize rehberlik ederek kuruluşumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Öneri OSGB Yetki Belgesi